::Linearly Independents::
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

-~Στόχοι~-

3 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Σαβ Απρ 07, 2012 1:16 pm

Phoenix έγραψε:επρεπε δλδ να τον πεις κομπλεξικο τον joseph?

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 BcOLJ
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  AEK21 Σαβ Απρ 07, 2012 4:16 pm

Άστο φιλαράκι και μόνο που βάζεις τέτοιο ποστ σημαίνει ότι σε νοιάζει. Amateur mistake Wink
AEK21
AEK21
Άνιωθος
Άνιωθος

Αριθμός μηνυμάτων : 2279
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 106
Τόπος : Москва́

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Σαβ Απρ 07, 2012 4:18 pm

AEK21 έγραψε:Άστο φιλαράκι και μόνο που βάζεις τέτοιο ποστ σημαίνει ότι σε νοιάζει. Amateur mistake Wink

Γαμάτη εικόνα όμως, ε;
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  AEK21 Σαβ Απρ 07, 2012 4:30 pm

Ναι ρε. Saved. Razz
AEK21
AEK21
Άνιωθος
Άνιωθος

Αριθμός μηνυμάτων : 2279
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 106
Τόπος : Москва́

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Δευ Απρ 16, 2012 12:49 pm

νομιζα οτι ειχα γραψει εδω στους στοχους να καλυψω καποια κενα που ειχα σε ορισμενα μαθηματα..αλλα δεν το βρηκα πουθενα εδω.. tongue
να καλυψω καποια κενα που εχω σε ορισμενα μαθηματα..
να καλυψω καποια κενα που εχω σε ορισμενα μαθηματα..
το σβηνω λοιπον το μισο γιατι οντως καλυψα καποια κενα αλλα οχι αυτα που ειχα στο μυαλο μου..ειναι ομως καλυτερα πιστευω..πιο χρησιμα...και διορθωσα καποια πραματα που ειχα στο μυαλο μου λαθος..(τωρα τα εχω σωστα tongue )...ολα αυτα βεβαια μεσω του τομεα.. Very Happy Respect Very Happy Very Happy Very Happy

νεοι στοχοι.. :
1) να ασχοληθω παραπανω με την λογοτεχνια...μου φαινεται λιγο περιεργο και σε μενα ετσι οπως το λεω...αλλα θελω να διαβασω και ελληνες και ξενους...βεβαια ολα αυτα θα πρασπαθηθουν το καλοκαιρι..οχι ακομα...

2) θα ξεκινησω το περπατημα στη σαλονικη...μερα παρα μερα ή και καθε μερα αν τυχει...το κανω εδω στη βεροια με εναν φιλο μου...αντι να παμε για καφε κανουμε βολτες στη βεροια και σε μερη που δεν εχουμε ξαναπαει, στενα κτλ κτλ...ετσι ειπα αντι να δω τηλεοραση ή να κατσω στο πισι μετα τη σχολη να πηγαινω μεχρι την παραλια ή καπου αλλου...φαση θα εχει πιστευω...(σοβαρος στοχος βεβαια αλλα ενταξει απο το να το λες μεχρι να το κανεις.. tongue )
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Δευ Απρ 16, 2012 2:35 pm

Phoenix έγραψε:νομιζα οτι ειχα γραψει εδω στους στοχους να καλυψω καποια κενα που ειχα σε ορισμενα μαθηματα..αλλα δεν το βρηκα πουθενα εδω.. tongue
να καλυψω καποια κενα που εχω σε ορισμενα μαθηματα..
να καλυψω καποια κενα που εχω σε ορισμενα μαθηματα..
το σβηνω λοιπον το μισο γιατι οντως καλυψα καποια κενα αλλα οχι αυτα που ειχα στο μυαλο μου..ειναι ομως καλυτερα πιστευω..πιο χρησιμα...και διορθωσα καποια πραματα που ειχα στο μυαλο μου λαθος..(τωρα τα εχω σωστα tongue )...ολα αυτα βεβαια μεσω του τομεα.. Very Happy Respect Very Happy Very Happy Very Happy

νεοι στοχοι.. :
1) να ασχοληθω παραπανω με την λογοτεχνια...μου φαινεται λιγο περιεργο και σε μενα ετσι οπως το λεω...αλλα θελω να διαβασω και ελληνες και ξενους...βεβαια ολα αυτα θα πρασπαθηθουν το καλοκαιρι..οχι ακομα...

2) θα ξεκινησω το περπατημα στη σαλονικη...μερα παρα μερα ή και καθε μερα αν τυχει...το κανω εδω στη βεροια με εναν φιλο μου...αντι να παμε για καφε κανουμε βολτες στη βεροια και σε μερη που δεν εχουμε ξαναπαει, στενα κτλ κτλ...ετσι ειπα αντι να δω τηλεοραση ή να κατσω στο πισι μετα τη σχολη να πηγαινω μεχρι την παραλια ή καπου αλλου...φαση θα εχει πιστευω...(σοβαρος στοχος βεβαια αλλα ενταξει απο το να το λες μεχρι να το κανεις.. tongue )

Γαμάτο όλο το ποστ και μου πρόσθεσες 2 στόχους και στα δικά μου γιατί κι εγώ θέλω να τα κάνω αυτά. Τρελή σύμπτωση το (1) μάλιστα, γιατί πρόσφατα μου'ρθε και μένα απροσδόκητα αρκετή όρεξη για να ασχοληθώ με βιβλία. study
Όσο για το (2), το έκανα λίγο από τότε που ήρθαμε από τις διακοπές με τα Χριστούγεννα αλλά και πάλι καμιά φορά νιώθω ότι χαραμίζω τις μέρες μου στη Θεσσαλονίκη, δεν έχω πάει για καφέ πρωί στην παραλία ή έστω και για stroll στην πλατεία. Κρίμα.
Αν θες, πηγαίνουμε μαζί (αν και θα'χω περισσότερο χρόνο από 11 Μάη και μετά). Αν όχι, no harm done. Smile
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Τρι Απρ 17, 2012 4:40 am

Joseph έγραψε:Όσο για το (2), το έκανα λίγο από τότε που ήρθαμε από τις διακοπές με τα Χριστούγεννα αλλά και πάλι καμιά φορά νιώθω ότι χαραμίζω τις μέρες μου στη Θεσσαλονίκη, δεν έχω πάει για καφέ πρωί στην παραλία ή έστω και για stroll στην πλατεία. Κρίμα.
Αν θες, πηγαίνουμε μαζί (αν και θα'χω περισσότερο χρόνο από 11 Μάη και μετά). Αν όχι, no harm done. Smile

ενταξει βασικα δεν το εννοουσα ετσι ακριβως...δεν σκοπευω να χαραμισω ωρες της μερας μου που υπηρχε ενδεχομενο να κανω κατι αλλο...απλα ειχα στο νου μου ωρες οπως εκει προς το βραδακι που δεν εχουμε κανονισει τπτ, οποτε αντι να κατσω σπιτι στο πισι..υπαρχουν εξαλλου τοσα ωραια μερη που δεν εχουμε πατησει το ποδι μας στη σαλλονικη..και δεν ειναι μονο η παραλια....
οσο για τον πρωινο καφε...εχεις δικιο..τωρα το πασχα που ειμαι εδω και το σκεφτηκα..μου κακοφαινεται και μενα παρα πολυ που εχω παει τοσες ελαχιστες φορες...και θα το επιδιωξω τωρα...εξαλλου και καμια πρωινη κοπανα απο την σχολη ειναι απολυτα φυσιολογικο, δημιουργεις απο τις πιο ωραιες αναμνησεις και πολυ φοβαμαι οτι θα το μετανιωσω μετα οπως το μετανιωσα μολις τελειωσα το σχολειο που δεν εκανα ποτε μια απουσια...
οσο για το αν θελω να πηγαινουμε μαζι..ναι ρε ξεκολλα..δεν εχω προβλημα..εξαλλου και εδω με παρεα πηγαινω...

επισης πρεπει να κανουμε και κατι για αυτο που ειχες πει καποτε...πρεπει να σταματησουμε να ειμαστε τοσο "ευγενικοι" ο ενας στον αλλον...εννοω σε σχεση με τα τοσα χρονια που γνωριζομαστε κτλ κτλ...
και οταν λεω ευγενικοι δεν εννοω να βριζομαστε αντι για καλημερα..απλα καποιες συμπεριφορες οπως το συγνωμη του τασου..και αλλα παρομοια (οχι τοσο ακραια οσο του τασου tongue )...πιστευω καταλαβαινετε αυτο που λεω...
βεβαια αν νομιζετε οτι δεν ισχυει αυτο ή αμα δεν θελετε να γινει αυτο οκ...εγω απλα λεω...γιατι απο τοτε που πηραμε τομεα ολοι αλλαξαμε καπως και δημιουργηθηκαν εντασεις και περιεργες συμπεριφορες μεταξυ πολλων...ενταξει καλα θα ηταν να λυθουν.. Very Happy Very Happy
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Τρι Απρ 17, 2012 10:44 am

Phoenix έγραψε:

επισης πρεπει να κανουμε και κατι για αυτο που ειχες πει καποτε...πρεπει να σταματησουμε να ειμαστε τοσο "ευγενικοι" ο ενας στον αλλον...εννοω σε σχεση με τα τοσα χρονια που γνωριζομαστε κτλ κτλ...
και οταν λεω ευγενικοι δεν εννοω να βριζομαστε αντι για καλημερα..απλα καποιες συμπεριφορες οπως το συγνωμη του τασου..και αλλα παρομοια (οχι τοσο ακραια οσο του τασου tongue )...πιστευω καταλαβαινετε αυτο που λεω...
βεβαια αν νομιζετε οτι δεν ισχυει αυτο ή αμα δεν θελετε να γινει αυτο οκ...εγω απλα λεω...γιατι απο τοτε που πηραμε τομεα ολοι αλλαξαμε καπως και δημιουργηθηκαν εντασεις και περιεργες συμπεριφορες μεταξυ πολλων...ενταξει καλα θα ηταν να λυθουν.. Very Happy Very Happy


+1
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  AEK21 Τετ Απρ 18, 2012 5:15 am

Joseph έγραψε:
Phoenix έγραψε:
επισης πρεπει να κανουμε και κατι για αυτο που ειχες πει καποτε...πρεπει να σταματησουμε να ειμαστε τοσο "ευγενικοι" ο ενας στον αλλον...εννοω σε σχεση με τα τοσα χρονια που γνωριζομαστε κτλ κτλ...
....
+1

Συμφωνώ και επαυξάνω. Πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο για όλους να απομακρυνθούμε λίγο από την παρέα και να απομονωθούμε, γιατί μόνο έτσι θα εκτιμήσουμε και θα εκτιμηθούμε.

Πρέπει ο καθένας μας να καταλάβει ότι για μας το μόνο δεδομένο είναι οι βαθμοί ή έστω οι καλές επιδόσεις. Όλα τα υπόλοιπα είναι ρευστά.
AEK21
AEK21
Άνιωθος
Άνιωθος

Αριθμός μηνυμάτων : 2279
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 106
Τόπος : Москва́

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Τετ Απρ 18, 2012 5:35 am

Τι εννοείς είναι ρευστά;

Anyway, ναι πρέπει να το εκτιμήσουμε όπως λες.
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Τετ Απρ 18, 2012 5:37 am

AEK21 έγραψε:Συμφωνώ και επαυξάνω. Πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο για όλους να απομακρυνθούμε λίγο από την παρέα και να απομονωθούμε, γιατί μόνο έτσι θα εκτιμήσουμε και θα εκτιμηθούμε.

Πρέπει ο καθένας μας να καταλάβει ότι για μας το μόνο δεδομένο είναι οι βαθμοί ή έστω οι καλές επιδόσεις. Όλα τα υπόλοιπα είναι ρευστά.

γεια σου ΑΕΚ21..καιρο ειχες να μπεις... tongue
βεβαια δεν εννοουσα αυτο που γραφεις...δεν ειπα να απομακρυνθουμε..απλα να σταματησουμε τις ευγενιες του στυλ πχ...δεν λεμε κατι γιατι μπορει ο αλλος να παρεξηγηθει...κατι τετοιο εννοω... bounce
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  AEK21 Τετ Απρ 18, 2012 5:43 am

Phoenix έγραψε:
γεια σου ΑΕΚ21..καιρο ειχες να μπεις... tongue
βεβαια δεν εννοουσα αυτο που γραφεις...δεν ειπα να απομακρυνθουμε..
Γεια σου καλέ μου Φοίνικα!

Κατάλαβα τι πρότεινες, απλά το πήγα παραπέρα.
Όταν λέω ρευστά, θέλω να πω ότι αλλάζουν τα πράγματα μέρα με τη μέρα. Όχι κάτι του στυλ "σήμερα είμαστε αύριο δεν είμαστε" απλά δεν πρέπει να θεωρούμαστε δεδομένοι σαν φίλοι.

Θα μπορούσαμε πχ για κανα μήνα να μην βγαίνουμε να μην καθόμαστε μαζί στη σχολή κλπ κλπ, ώστε ο καθένας όταν θα είναι μόνος του, να καταλάβει τι πραγματικά θέλει.
AEK21
AEK21
Άνιωθος
Άνιωθος

Αριθμός μηνυμάτων : 2279
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 106
Τόπος : Москва́

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Τετ Απρ 18, 2012 5:48 am

AEK21 έγραψε:Γεια σου καλέ μου Φοίνικα!
χαχαχα... tongue tongue

AEK21 έγραψε:Κατάλαβα τι πρότεινες, απλά το πήγα παραπέρα.
Όταν λέω ρευστά, θέλω να πω ότι αλλάζουν τα πράγματα μέρα με τη μέρα. Όχι κάτι του στυλ "σήμερα είμαστε αύριο δεν είμαστε" απλά δεν πρέπει να θεωρούμαστε δεδομένοι σαν φίλοι.
ε ενταξει ειναι λιγο πιο περα απο το παραπερα πιστευω...ενταξει δεν ειναι και οτι ειναι τοσο ασχημα τα πραματα...(ακομα anyway tongue tongue ) χαχαχα...
AEK21 έγραψε:Θα μπορούσαμε πχ για κανα μήνα να μην βγαίνουμε να μην καθόμαστε μαζί στη σχολή κλπ κλπ, ώστε ο καθένας όταν θα είναι μόνος του, να καταλάβει τι πραγματικά θέλει.
Ha?...εγω αυτο με τη σχολη το κανω εδω και κανα μηνα...και ο joseph tongue tongue ...τωρα αμα δεν βγαινουμε και μαζι...ή θα με φαν οι σειρες-ταινιες-διαβασμα...ή θα αρχισω να βγαινω με την ειρηνη.. tongue tongue
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  AEK21 Τετ Απρ 18, 2012 5:56 am

Phoenix έγραψε:τωρα αμα δεν βγαινουμε και μαζι...ή θα με φαν οι σειρες-ταινιες-διαβασμα...ή θα αρχισω να βγαινω με την ειρηνη.. tongue tongue
Do it!

Μα αυτός είναι ο σκοπός. Μπορεί με την απομάκρυνση να καταλάβεις ότι "ναι! περνάς και μόνος σου καλά" και προτιμάς σειρές-ταινίες-διάβασμα από το να βλέπεις τις σκατόφατσές μας ή μπορεί να τα βαρεθείς και να καταλήξεις ότι δεν υπάρχει Θεσσαλονίκη χωρίς εμάς.

2ο ενικό επειδή με βολεύει. Αλλά εννοείται για τον καθένα.
AEK21
AEK21
Άνιωθος
Άνιωθος

Αριθμός μηνυμάτων : 2279
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 106
Τόπος : Москва́

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Τετ Απρ 18, 2012 6:09 am

AEK21 έγραψε:Μα αυτός είναι ο σκοπός. Μπορεί με την απομάκρυνση να καταλάβεις ότι "ναι! περνάς και μόνος σου καλά" και προτιμάς σειρές-ταινίες-διάβασμα από το να βλέπεις τις σκατόφατσές μας ή μπορεί να τα βαρεθείς και να καταλήξεις ότι δεν υπάρχει Θεσσαλονίκη χωρίς εμάς.
ενταξει ρε συ...ποτε και κανεις δεν πρεπει να ειναι των ακρων...πρεπει να γινονται ολα...και σειρες θα δει ο καθενας μονος του, και με αλλους (got Very Happy Very Happy Very Happy ), και θα βγουμε και απο ολα...
εξαλλου αφου τα λεμε ολα τωρα εδω...ας ξεκαθαρισω κατι (και θα τα πω γιατι ειπα να κοψουμε-κοψω τις ευγενιες..εξω απο τα δοντια λοιπον..)
εγω επομενως..προσωπικα..δεν εχω προβλημα με κανεναν σας (εντος και εκτος φορουμ)..σοβαρα μιλαω..τωρα μπορει καποιος να εχει κατι μαζι μου...δεκτο!.(απλα δεν το γνωριζω και καλο θα ηταν εσεις που ειστε στο φορουμ να το πειτε...δεν προκειται να παρεξηγηθω...κομμενες οι ευγενιες..)..
τα περισσοτερα απο αυτα που εγραψα σε προηγουμενα post ηταν επειδη εβλεπα καποια πραγματα και καποιες αμηχανιες μεταξυ καποιων...(δεν λεω τωρα ονοματα..αλλα αμα θελετε λεω σε επομενο ποστ tongue tongue )....

ετσι που λετε... Very Happy
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Τετ Απρ 18, 2012 9:39 am

Ούτε εγώ έχω πρόβλημα με κανέναν σας, απλώς ο AEK21 το είπε φαντάζομαι ως μια έκφραση της κρίσης ταυτότητας που του έχει εμφανιστεί εδώ και καιρό (το είχα κι εγώ, και ίσως ακόμη το 'χω αλλά εντάξει). Ούτε προεξοφλώ ότι σίγουρα κατάλαβα τελείως τι παίζει και ότι πράγματι είναι αυτό το πρόβλημα, ούτε το λέω επιθετικά. Απλώς κάνω ένα wild guess.

Νομίζω ο AEK21 εννοεί ότι μπορεί να νιώθουμε ότι θέλουμε να αλλάξουμε συνήθειες ή κάτι τέτοιο και ίσως να μη χρειάζεται να μένουμε κολλημένοι σε αυτά που κάναμε ή ακόμη και σ'αυτούς με τους οποίους κάναμε παρέα. Τώρα βέβαια έτσι όπως το λέω σοβαρεύει κάπως το πράγμα και δε θα 'ταν καλό να απομακρυνθούμε, απλώς ίσως έχουμε γίνει πολύ "φαμίλια" (με αρνητική έννοια) / "κάστα", και τελικά θέλουμε και εμείς οι ίδιοι ακόμη να ανοιχτούμε σε άλλα πράγματα (βλ. έκρηξη επιθυμίας για 8ball και γενικά πιο "ζωηρό" τρόπο ζωής κ.λπ.).

Όπως είπε και ο Phoenix, "αφού τα λέμε όλα τώρα εδώ", να ξεκαθαρίσω κι εγώ ότι τίποτα από τα παραπάνω δεν τα γράφω με καμία κακία και προσωπικά, δεν έχω ούτε εγώ πρόβλημα με κανέναν σας (+μπορεί κάποιος όμως να 'χει κάτι μαζί μου-δεκτό και δε θα παρεξηγηθώ αν μου το πείτε, εδώ καλά καλά εγώ ο ίδιος δε γουστάρω τον εαυτό μου πού και πού). Αλλά γενικά, αν κάτι θα ζητούσα (αν θέλουν κι άλλοι), θα 'ταν να δοκιμάσουμε όπως είπε ο AEK21 να πάμε και σε κανένα 8ball (και το εννοώ πιο γενικά, όχι συγκεκριμένα για το 8ball). Να δοκιμάσουμε και καινούρια πράγματα (κρατηθείτε, δεν εννοώ gay sex). Κι ας μη θέλουμε κάποιοι, έτσι για την εμπειρία.
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  AEK21 Τετ Απρ 18, 2012 11:12 am

Phoenix έγραψε:...
ετσι που λετε... Very Happy
Έτσι...

Όχι ρε, μην αγχώνεσαι. Ούτε με προσωπικό πρόβλημα με κάποιον σχετίζεται η πρότασή μου ούτε αυτό που λέει ο Joseph (αν και εκτιμώ την προσπάθεια που έκανε να το ερμηνεύσει).

Δηλαδή δεν είναι στόχος να γίνουμε πιο κοινωνικοί, ή να βρούμε νέες παρέες, αλλά να καταλάβει καθένας μας τι θέλει. Θέλει παρέα, θέλει διάβασμα, θέλει γκόμενα, θέλει [συμπληρώστε εσείς]. Δηλαδή με την απομόνωση, θα καταλάβουμε τι πραγματικά μας λείπει και έχουμε ανάγκη.

Τεσπα, πολύ το αναλύσαμε.
τα περισσοτερα απο αυτα που εγραψα σε προηγουμενα post ηταν επειδη εβλεπα καποια πραγματα και καποιες αμηχανιες μεταξυ καποιων...(δεν λεω τωρα ονοματα..αλλα αμα θελετε λεω σε επομενο ποστ )....
Phoenix ξεκίνα να λες, για κουτσομπολιό και μόνο! Mr. Green

ΥΓ: Πόσο χαίρομαι που δεν υπάρχει ούτε ένα τοπικ που να είμαστε 100% εντός θέματος!
AEK21
AEK21
Άνιωθος
Άνιωθος

Αριθμός μηνυμάτων : 2279
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 106
Τόπος : Москва́

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Τετ Απρ 18, 2012 11:14 am

Υπάρχει, λέγεται Sucker Punch και είναι Sticky.


Phoenix, για πες. Mr. Green
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Τετ Απρ 18, 2012 2:07 pm

Joseph έγραψε:κάστα
ενταξει πιστευω πολυ λαθος χαρακτηρισμος...εντελως αταιριαστος νομιζω...δεν ειμαστε καθολου ετσι...αλλα τεσπα...


καταρχας να αρχισω απο μενα...
  • Me Vs Μιχαλης...και δεν ντρεπομαι...εχει γινει πολυ ορκ και δεν κανει τπτ μεσα στο μαθημα οσο βαρετο και να ειναι (και για μενα και για τους αλλους) αλλα το βασικο ειναι οτι δεν κανει τπτ και στα δαλλειματα..καθεται και διαβαζει απο το βιβλιο που διαβαζε και στο μαθημα...σπανια του ερχεται η ορεξη να κανουμε πλακα κτλ κτλ...(και μεταξυ μας η πλακα που γινεται δεν ειναι καθολου του γουστου μου..)

  • ΑΕΚ21 Vs Lapin...εκτος απο το οτι εχω παρατηρησει αμηχανια και απομακρυνση, εχω ακουσει και παραπονα (οχι αδικαιολογητα) απο τον ΑΕΚ21 προς τον Lapin...αλλα εχω ακουσει και εκφρασεις αποριας-παραπονα για την συμπεριφορα του ΑΕΚ21 προς τον Lpain, απο τον Lapin...
    ενταξει φυσικα δεν εχω πει τπτ σε κανεναν για τα παραπονα του αλλου...προσωπικο σας θεμα ειναι βεβαια αλλα ενταξει δεν μου αρεσει να υπαρχουν τετοιες καταστασεις...(ξερω και ξερετε οτι ο λαγος εχει γινει πολυ υπερ του διαβασματος-γνωσης θεωριτικης και πρακτικης και οκ..ουτε μπορω να τον δικαιολογησω ουτε και να τον κατηγορησω..η σχολη μας, μας προσφερει ηδη παρα πολλα και ενταξει κανα συνεδριο ή σεμιναριο παραπανω δεν ειναι κακο αλλα σε ολα ενα οριο... )

  • Spiounos Vs SO...δεν ξερω στα σιγουρα αν συμβαινει κατι με τον spiouno, γιατι δεν βρισκομαστε πλεον πολλες ωρες στη σχολη...(εξω οσες φορες βγηκαμε βεβαια δεν παρατηρησα κατι αλλα στη σχολη εχω μια περιεργη αισθηση...)..μπορει να ειναι η ιδεα μου βεβαια λογω ολης αυτης της καταστασης...τωρα βασικα εσεις (ΑΕΚ21) βλεπετε περισσοτερο τον spiouno οποτε θα ξερετε καλυτερα...

  • Tsoukalas......τελος,.., δεν ξερω τι να πω για τον tsoukala...ειναι λιγο περιεργη πλεον η συμπεριφορα του...ενταξει εχουμε δεχτει ολοι μας και το εχει παραδεχθει και ο ιδιος οτι το εξω μαζι μας δεν προκειται να ξανασυμβει...(και αν ναι θα ειναι πολυ σπανια...)...ΑΛΛΑ....και η συμπεριφορα του στη σχολη μου βγαζει ΑΠΟΛΥΤΗ αμηχανια και ελλειψη ενδιαφεροντος προς εμας...γιαυτο και δεν λεμε ποτε τπτ καινουριο εκτος απο αυτα που συνεβησαν τα προηγουμενα 2 ετη (ατακες, βιντεο κτλ κτλ κτλ...)


δεν ειναι οτι με πειραζουν σε βαθμο να το σκεφτομαι και τοσο αλλα ενταξει παρεα ειμαστε..δεν ειναι και ωραιο να υπαρχουν τετοια...δεν προκειται να προσπαθησω να διορθωσω κατι ή να εμπλακω σε κατι χωρις να το θελει καποιος, παρα μονο αν μου ή μας επιτραπει σε καποιους να εμπλακουμε.. tongue

φυσικα ενταξει δεν εχω κατι προς κανεναν και για τπτ (το ξεκαθαρισα και σε προηγουμενο ποστ αυτο)..(και αυτα που λεω για τον μιχαλη ενταξει με πειραζει αλλα δεν μπορω να τον αλλαξω..απλα τα λεω..)...αντε πειτε και σεις τπτ...δεν θα λεω μονο εγω..καντε μια παρομοια λιστα (χωρις φοβο και παθος tongue tongue ) αμα εχετε κατι να πειτε...

το ποστ αυτο μπορει να αυτοκαταστραφει αν θελετε μετα την αναγνωση του.. tongue tongue
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Τετ Απρ 18, 2012 3:11 pm

Πω πω, τι γαμάτο! Shocked Δεν εχω ευχαριστηθεί περισσότερο στη ζωή μου ποστ απ'αυτό! Neutral Neutral Neutral

Μάλλον είμαι πολύ κουτσομπόλης. Mr. Green


Βασικά, εγώ τα ίδια ακριβώς που λες θα έλεγα.
Με λίγα λόγια, έτσι για να φανεί αστείο και σε καμία περίπτωση δεν το λέω προσβλητικά Mr. Green :

Ο lapin είναι απόλυτος.
Ο AEK21 έχει περίοδο.
Ο Tsoukalas είναι λίγο ρομπότ.
Ο Joseph είναι snob.
Ο Μιχάλης είναι κάπως ξενέρωτος.
Ο Phoenix είναι ιδιαίτερος.
Ο spiounos καμιά φορά κάθεται αμίλητος/είναι too cool for us.
Ο petrucci βρίζει μάνες.
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  AEK21 Τετ Απρ 18, 2012 3:53 pm

Μπράβο phoenix που τα έβγαλες. Good for you!

Όταν αναφέρεσαι στον spiounos τι είναι so?

Joseph νομίζω ότι απόλαυσες το ποστ γιατί δεν ήσουν μέσα.

Πάντως αυτό μπορεί να είναι αφορμή για μεγάλες στιγμές της παρέας. Προτείνω να μαζευτούμε παρασκευή βράδυ σε μια αίθουσα στη σχολή και να μείνουμε κλεισμένοι μέσα μέχρι να βγάλουμε τα σώψυχα μας. Θα μπορούσαμε να πούμε σε κάποιον να μας κλειδώσει ανά ζευγάρια μέχρι να πέσει ξύλο, ώστε να ξεσπάσουμε. Είναι τεταμένες οι ισορροπίες.
AEK21
AEK21
Άνιωθος
Άνιωθος

Αριθμός μηνυμάτων : 2279
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 106
Τόπος : Москва́

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Τετ Απρ 18, 2012 4:12 pm

το so ειναι someone.. tongue
παντως δεν ξερω πως σας φανηκε ή πως το καταλαβατε αλλα δεν τα ελεγα με νευρα ή ενταση ή θεωρωντας τεταμενες τις ισορροπιες...
μπορω να πω οτι τα εγραφα οντας σοβαρος αλλα γελουσα κιολας οταν τα εγραφα...δεν ξεσπασα απο κατι..και ναι οι ισορροπιες ειναι τεταμενες αλλα οχι για μενα.. tongue tongue ..

ενταξει δεν ειπατε τπτ εσεις και αυτο με καθιστα αυτη τη στιγμη λιγο μαλακα στα ματια μου..


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Phoenix στις Πεμ Απρ 19, 2012 2:45 am, 1 φορά
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Τετ Απρ 18, 2012 4:24 pm

Εσύ, AEK21, που περιλαμβανόσουν στο ποστ του Phoenix δλδ δε σ'άρεσε το ποστ του;

AEK21 έγραψε:
Πάντως αυτό μπορεί να είναι αφορμή για μεγάλες στιγμές της παρέας. Προτείνω να μαζευτούμε παρασκευή βράδυ σε μια αίθουσα στη σχολή και να μείνουμε κλεισμένοι μέσα μέχρι να βγάλουμε τα σώψυχα μας. Θα μπορούσαμε να πούμε σε κάποιον να μας κλειδώσει ανά ζευγάρια μέχρι να πέσει ξύλο, ώστε να ξεσπάσουμε. Είναι τεταμένες οι ισορροπίες.

Ο πρώτος κανόνας αυτής της μάζωξης, είναι: ΔΕ ΜΙΛΑΜΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΖΩΞΗ.
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Phoenix Τετ Απρ 18, 2012 4:26 pm

συνεχιζετε να μην γραφετε τπτ.. tongue


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Phoenix στις Πεμ Απρ 19, 2012 2:44 am, 1 φορά
Phoenix
Phoenix
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 1535
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Βεροια

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

-~Στόχοι~- - Σελίδα 2 Empty Απ: -~Στόχοι~-

Δημοσίευση  Joseph Τετ Απρ 18, 2012 4:31 pm

Τι δε γράφουμε, ρε; Εγώ έγραψα. Και σου είπα θα 'γραφα τα ίδια που έγραψες εσύ, συμφωνω μ'αυτά που είπες.
Joseph
Joseph
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2242
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης